Seks iz mržnje

Maca
Maca's Avatar
1 Poruka
Posted 05 Dec 2018 - 01:26 AM #1
Bili smo na još jednoj  žurci, u kući našeg prijatelja, koja je kao i ostale, trajala po par dana. Pored mojih najbližih prijatelja tu je bio i ON. Nemanja. On, koga nikako nisam mogla da podnesem. On je bio jedan od onih arogantnih i nadmenih ljudi, koji je bio ubeđen da niko bolji od njega ne postoji. Svaki put kada smo se zadesili na istom mestu, svaki put mi je pružao ruku i izgovarao dubokim glasom „Nemanja“. Bio je prosto rečeno, klasična šupčina lik.

Pred samu zoru, zadesilo se da su sve sobe bile zauzeta, iz svake se se čulo stenjanje i zvuci neke  jebačine.  Ja sam bila prinuđema da spavam u dnevnoj sobi, koju je on prije mene zauzeo. Legla sam na kauč pored njegovog. I počeli smo razgovarati, više iz pristojnosti nego iz potrebe. Ali na svu tu priču, išli su pivo i štok. Gledajući ga, shvatila sam da je pored toga što je odvratan, mnogo privlačna i jebozovna osoba. Ne znam da li je to bilo od piva ili od hronične nejebice od koje sam odavno patila, u tom trenutku on je bio vrhunska prilika za jebačinu iz mržnje. Valjda je on to sve osetio i video.
Zgrabio mi je glavu, i onako strastveno me povukao prema sebi i zabio mi jezik u usta. U tom trenutku ja nisam gubila vrijeme, pomahnitalo sam mu skinula majicu, dok je on kao profesionalac moju i majicu i brus već skinuo. Uhvatila sam ga za kurac preko trenerke, koji je bio tvrd i vreo. Nisam mogla dočekati da ga probam, svukla sam ga i gurnula na leđa i počela ga da ližem. On se u tom trenutku pretvorio u zver, gurnuo mi je kurac u grlo najviše što je mogao, i gurao ga je sve jače i brže, dok me divljački čupao za kosu. 

Pored svog tog bola, jedino o čemu sam mislila je to koliko ga trebam u sebi. Pogledala sam ga odozdo, I rekla mu da mi ga stavi odma. Skočio je I za sekundu mi skinuo farmerke I pokidao gaćice. Njegova grubost me još više uzbudila, ujela sam ga za vrat u trenutku kada me povukao ka sebi. Bio je u sedećem položaju, dok sam ja sedala na njemu. Ja sam bila vlažna I pucala sam od želje da stavi svoj veliki kurac u mene. On kao on, šupak I u tim trenucima, trljao je svoju kitu po mojoj mokroj pički. Nemilosrdno me napaljivao, nije mi se dao. Samo iz inata, jer sam danima glumila dobru djevojku, koja se odjednom pretvorila u pohotnu grabljivicu. Stavljao je glavić u mene, pa ga je brzo I vadio. Meni je to izgledalo kao mučenje koje je trajalo satima, a napokon je prestao sa mučenjem I počeo sa ozbiljnim jebanjem. Bez ikakvog upozorenja, nabio je čitav kurac u mene, do kraja, do bola. Opet me podigao sa sebe, okrenuo me, stao je iza mene i uzeo kaiš iz mojih farmerki I stavio mi ga oko struka. Vratio je svoj još mokri kurac u mene I nastavio da me jebe.  Jako I najjače. Jednom rukom je vukao kaiš ka sebi, a drugom me čupao za kosu. Stenjala sam, koliko toliko diskretno, a željela sam da vrištim od  bola I užitka, ali nisam mogla, jer nisam željela da cela kuća zna da sam pogazila svoje principe, I jebala se, sa meni, najiritantnijom osobom u kući.

Nastavio je da me vuče sebi I ulazi u mene, dok je uzdisao, a I ja sam se sama nabijala na njega I slušala njegove uzdahe I zvuk njegovih muda kako udara u mene.  Svršavala sam.  I svaki put kada sam mislila da ne mogu više, on me ubeđivao u suprotno.  U jednom trenutku je zastao, nije dozvoljavao sam sebi da svrši, samo zato da bi meni priuštio još grubog seksa iz mržnje. Izvukla sam se iz njegovih ruka, gurnula ga na leđa I bacila se na njega. Htjela sam da vidi kako je to biti izjeban. Karte su se okrenule, ja sam bila ta koja je vodila igru. Uhvatila sam ga za vrat I nabijala se na njegov kurac, dok me on jako stiskao za guzove. Nastavila sam ga jebati, bez milosti. Na njegovom licu sam pored onog pokvarenog osmjeha vidjela I iznenađenje, očigledno taj arogantni skot nije znao kako je to biti jeban.  Nakon još par dubokih nabijanja, njegovo lice je dobilo onaj bleženi izraz, uz jaki uzdah olakšanja je svršio u mene.

Srušila sam se na njega, bol nisam ni osjećala od najjačeg orgazma koji sam ikad doživjela u životu. Teško smo disali, bili smo mokri I umorni, ali to su bile one slatke muke koje svako priželjkuje nakon seksa. Ustala sam, njegov skoro pa spušteni kurac je ispao iz mene. Pokupila sam svoju garderobu iz svih uglova sobe, njemu dodala njegovu, I obukli smo se. Bez ijedne riječi, sa širokim osmjehom na licu smo legli u krevet koji smo namjestili , pošto smo ga u strasti demolirali. Te noći smo I ja I on dali novo značenje beznačajnom seksu, koji se ponavljao, mjesecima I godinama.