SPONZOR ZA DEVOJKU!

LadyBaby Avatar 2 posts
LadyBaby Postavljeno 17 Jan 2021 - 10:34 PM

Tražim sponzora koji je ozbiljan i spreman financirati me, za sve ono što se zajedno dogovorimo, tj. da me ispoštuje kao i ja njega to je najbitnije. 

Očekujem da je realan, ozbiljan čovek stariji, uspešan, mlađi zaobiđite me!

Molim samo ozbiljne da mi se javljaju, nemam vremena za muljatore, i ostale lažne profile iza kojih se kriju neki pederi i klinci blokiram vas u startu!

DamirTuzla Avatar 1 Poruka
DamirTuzla Postavljeno 07 Feb 2021 - 01:42PM

Ako si ozbiljna i ako si žensko,jer na sajtu ima dosta prevarant,javi se za diskretno druženje i sponzorstvo

MioiDrag Avatar 4 posts
MioiDrag Postavljeno 03 Jan 2022 - 02:02AM

LadyBaby wrote:

[color=#c10300;]Tražim sponzora koji je ozbiljan i spreman financirati me, za sve ono što se zajedno dogovorimo, tj. da me ispoštuje kao i ja njega to je najbitnije. [/color]

[color=#c10300;]Očekujem da je realan, ozbiljan čovek stariji, uspešan, mlađi zaobiđite me![/color]

[color=#c10300;]Molim samo ozbiljne da mi se javljaju, nemam vremena za muljatore, i ostale lažne profile iza kojih se kriju neki pederi i klinci blokiram vas u startu![/color]

MioiDrag Avatar 4 posts
MioiDrag Postavljeno 03 Jan 2022 - 02:02AM

LadyBaby wrote:

[color=#c10300;]Tražim sponzora koji je ozbiljan i spreman financirati me, za sve ono što se zajedno dogovorimo, tj. da me ispoštuje kao i ja njega to je najbitnije. [/color]

[color=#c10300;]Očekujem da je realan, ozbiljan čovek stariji, uspešan, mlađi zaobiđite me![/color]

[color=#c10300;]Molim samo ozbiljne da mi se javljaju, nemam vremena za muljatore, i ostale lažne profile iza kojih se kriju neki pederi i klinci blokiram vas u startu![/color]